- Як економити на дорогих енергоресурсах?
- Як впливають вікна на збереження тепла?
- Чи можна обійтись без кондиціонера влітку?
- Чому вікна впливають на екстерєр будинку?
- Як добре вирішити ці та інші запитання?
Адреса: місто Суми, вул. Іллінська 12/2 (вхід зі двору). Тел. 050 303 9470. Будь ласка, виділіть достатньо часу, щоб отримати необхідну і правдиву інформацію про віконні системи.
Пожежники
Суми – 101
Римські штори
Маркізи
Дбайливо, зі знанням справи, працюємо для Вас

– Наші вікна та двері вже багато років сприяють комфорту, збереженню тепла та кондиціюванню повітря в будинках та квартирах міста Суми.

– Будь ласка, дивіться на нашому сайті okna-sumy.com.ua детальні фотографії вікон та дверей, які так прикрашають помешкання. Запрошуємо Вас в наш салон та особисто проведіть дослідження віконних систем ще до їх покупки.

– В нашому салоні є повноцінний зразок розсувної системи (теплозберігаючої) для виходу на терасу, або на балкон – система ПАТІО. Двері обладнані автодоводчиком.

– Аксесуари для вікон: дитячі замки, жалюзі, тканинні ролети, плісе, римські штори, жалюзі вертикальні, захисні ролети, маркізи... Діючі зразки та каталоги кращих виробників України.

Скляні двері в інтер'єрі Вашої оселі. Розсувні двері, душові кабіни, скляні перегородки, прекрасні дзеркала. Діючі, справжні, зразки Ви побачите в ношому салоні.

Скляні панелі для батарей опалення із загартованого скла. Гравіювання на склі, в тому числі за Вашим дизайном. Індивідуальний та дбайливий підхід до проектування та установки всіх виробів.
Маркізи
Ласкаво просимо